AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Darıcalı şehit Tahsin Sarıtosun’un emaneti olan ailesini ziyaret ederek şehidin annesinin kadınlar gününü kutladı.


8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Darıca’da çeşitli etkinlikler düzenlenirken Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık’ın talimatıyla gün boyu farklı etkinlikler gerçekleşti. Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve eşi Havva Bıyık ile birlikte AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker ve AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay’ın da eşlik ettiği etkinliklerde ilk olarak Darıca Belediyesi’nde çalışan kadın personeller için kadınlar günü özel etkinliği düzenlendi. Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde gerçekleşen ve Prof. Dr. Gülnaz Gültekin’in sunumuyla gerçekleşen kadınlar günü özel programında selamlama konuşması yapan Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık, kadın personellerin kadınlar gününü kutladı.

ANLAMLI 8 MART ZİYARETLERİ

Gün boyu Darıca’da çeşitli etkinlikler gerçekleşirken AK Parti Kocaeli Milletvekili İlyas Şeker, Darıca Belediye Başkanı Muzaffer Bıyık ve AK Parti Darıca İlçe Başkanı Ufuk Acay, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Darıca İlçe Emniyet Müdürü Şaheser Şen ve Darıca’nın tek kadın muhtarı olan Yalı Mahallesi Muhtarı Sema Berk’i ziyaret ederek çiçek takdim edip kadınlar gününü kutladılar. Milletvekili Şeker ve Başkan Bıyık ile beraberindeki heyet daha sonra Darıcalı şehit Tahsin Sarıtosun’un emaneti olan ailesini ziyaret ederek şehidin annesinin kadınlar gününü kutladı.